StartDla dzieci

www.anglomaniacy.pl

www.qlturka.pl

www.wierszedladzieci.pl
                                       Komputer nie musi być złowrogim sprzętem, nieprzydatnym w nauce i zabawie dziecka. Może być ciekawym sposobem spędzania wspólnie czasu, a przy tym okazją do nauki nowych, interesujących rzeczy.
    Z młodszym dzieckiem można obejrzeć ulubioną bajkę, ściągnąć rysunki ulubionych postaci i wydrukować je dziecku np. do kolorowania. Można włączyć program do malowania i spróbować pobawić się w malarza – taka wirtualna kredka na pewno będzie dużą frajdą!  To okazja, by nauczyć się nowych słów, rysować nowe przedmioty, nazywać je czy liczyć.
    Starszym przedszkolakom spodobają się z pewnością przeróżne gry edukacyjne. Stosowane i dawkowane umiejętnie, pozwalają na rozwinięcie zdolności manualnych i ćwiczenie refleksu.